Pristatymas

Jūsų užsakytus ratlankius mes galime pristatyti bet kur Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Prekių pristatymas į namus / darbovietę:
1.IŠSIRINKITE JUMS TINKAMUS RATLANKIUS

Jums tinkamus ratlankius galite išsirinkti mūsų tinklapyje bei užsakyti juos telefonu ar elektroniniu paštu atsiuntę užklausimą-užsakymą.

Jūsų išsirinkto modelio tinkamumas Jūsų automobiliui (Jūsų automobilio ratlankių tvirtinimo skylių skaičius, atstumas tarp tvirtinimo skylių, centrinės skylės skersmuo ir t.t.) bei papildomi klausimai suderinami parduotuvėje, telefonu arba elektroniniu paštu.

2.ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Už siunčiamas prekes atsiskaitoma išankstiniu banko pavedimu. Jeigu buvo atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita faktūra – mokėjimus atlikite pagal sąskaitoje nurodytus duomenis. Nesant galimybės Jums gauti elektroninės sąskaitos, telefonu suderintą sumą galite pervesti pagal žemiau nurodytus duomenis:

Bankas: AB „SWEDBANK“
Atsiskaitomoji sąskaita: LT157300010097894514
Gavėjas: UAB Ratai Plius
Mokėjimo paskirtis: už ratlankius 

3. PREKIŲ PRISTATYMAS.
3.1. Pristatymo terminai.

Nuo 2 iki 3 darbo dienų nuo pinigų įskaitymo į mūsų sąskaitą dienos (mokant banko pavedimu)
Užsakymo vykdymas pradedamas iškart, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

Jei turite klausimų dėl pristatymo, rašykite el.paštu ratai@rataiplius.lt arba skambinkite mobiliuoju telefonu+37068586092.

3.2. Prekių įteikimas.

Užsakymai pristatomi nuo 08:00 iki 18:00 val. darbo dienomis.

Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti.
Pristatome namų ir darbovietės adresu, tik, pastaruoju atveju, neužmirškite nurodyti darbovietės pavadinimo / kabineto nr.
Jei pateikiamas namų adresas yra daugiabutyje su koduotomis laiptinės durimis, informuokite apie laiptinės durų kodą (pvz. Laisvės pr. 10-100, durų kodas 123).

3.3. Pristatymo kaina

Ratlankių pristatymo mokestis yra 10-15Eur.  už komplektą nepriklausomai nuo pristatymo vietos Lietuvoje. Pristatant prekes Latvijoje ir Estijoje pristatymo mokestis yra 25Eur. už komplektą. Šis mokestis yra įtrauktas į galutinę kainą už ratlankius, kuri suderinama telefonu.